Treningi

Jak pracujemy?

 • Każdy trening, warsztat czy spotkanie opracowujemy indywidualnie i z zaangażowaniem jednocześnie dopasowując się do potrzeb oraz oczekiwań.
 • Chętnie pomagamy, dzielimy się wiedzą, doświadczeniem i pomysłami.
 • Elastyczność i partnerskie podejście do współpracy owocuje projektami zrealizowanymi z sukcesem i zadowoleniem każdej ze stron.

Co możemy dla Ciebie zrobić? 

 • Poprowadzić indywidualny lub grupowy treningi technik czytania (w tym szybszego), uczenia się, superpamięci i koncentracji oraz kreatywnego myślenia.
 • Pomóc w mentalnym i merytorycznym przygotowaniu do egzaminów (w tym gimnazjalnego i matury).
 • Poprowadzić profesjonalne warsztaty i superwizje dla osób uczących innych (wykładowcy, nauczyciele, korepetytorzy, wolontariusze).
 • Udzielić konsultacji i wsparcia psychologicznego.
 • Przygotować program oraz poprowadzić warsztaty psychologiczne z zakresu efektywnej komunikacji, asertywności, stawiania i dążenia do osiągnięcia celów itp.
 • Poprowadzić wykłady i warsztaty z autorkami naszych książek
 • Wykonać korektę tekstów, opracować graficznie różnego rodzaju materiały.
 • Wesprzeć Cię przy realizacji interesujących i kreatywnych projektów 🙂

Po szczegóły zapraszamy do kontaktu.

Poniżej wrażenia współpracowników oraz uczestników niektórych kursów, warsztatów, konsultacji oraz spotkań:

O nas na blogu www.studiorajzefiber.wordpress.com:

„(…)Piszemy, gdyż wreszcie znaleźliśmy odpowiednie słowa pochwały dla wydawnictwa. A należy im się całkiem sporo. W pierwszej kolejności za zapał i entuzjazm, które działają lepiej niż najzdrowszy koktajl z selerów, buraków i innych zdrowych oraz pożywnych smakołyków. Ale chwila, chwila! W ich przypadku idzie to w parze z ogromną wiedzą! (…) Autorka chętnie dzieli się swoją mądrością, a jest do tego refleksyjnym (i bardzo energicznym) obserwatorem świata.”

Opinie ze strony na Facebooku (dostępne tu):

Polecam wszystkim książki, które świetnie rozwijają nasze szare komórki, a jeszcze bardziej spotkania z Pauliną Mechło! Najlepsze przygotowanie do egzaminów, pomoc w organizacji i pokonaniu stresu, świetna atmosfera, a wyniki zadziwiające.  – Wika, 5/5

Gorąco polecam sesje prowadzone przez Paulinę Mechło. Nieosiągalne stało się realne:) Stres przedegzaminacyjny? Przy lepszym poznaniu samego siebie można sobie z nim poradzić! Dzięki Paulinie Mechło nie był taki straszny jak na początku się wydawało.Pewność siebie mocno w górę. Egzamin zdany:)))) POLECAM – Krystyna, 5/5

Polecam wszystko, co robi Paulina Mechło. Jej nieograniczony twórczy potencjał i nowatorstwo, owocujące w postaci książek i warsztatów jest naprawdę unikalną okazją nie tylko do poszerzania poznawczych możliwości mózgu ale także do zmiany myślenia o procesie uczenia się.  – Bożena, 5/5

Serdecznie polecam współpracę ! Spotkania bardzo dobrze przygotowane merytorycznie. Game changer ! – Bartosz, 5/5

Paulina Mechło i jej Sovom doskonale wpływa na neurony. Bardzo polecam każdemu, kto chce zadbać o swój mózg w sposób nieszablonowy i skuteczny – a wszystko to w pozytywnej, wyjątkowej atmosferze  – Olga, 5/5

Opinie po przeprowadzonych przez nas warsztatach:

FullSizeRender.jpg

zrzut-ekranu-2017-02-25-o-14-27-47

Zrzut ekranu 2017-02-27 o 12.28.20.png

IMG_2043

fullsizerender